Powdery Mildew Summer School 2016
Augusztus 1-6. között immár harmadik alkalommal kerül megrendezésre a lisztharmatfertőzésekkel foglalkozó, angol nyelvű, nemzetközi nyári egyetem.

Az Eszterházy Károly Főiskola és az MTA Agrártudományi Kutatóközpont Növényvédelmi Intézetének közös szervezésében megvalósuló, az elméleti és gyakorlati ismeretek átadására egyaránt nagy hangsúlyt fektető nyári egyetemet tavaly is jelentős érdeklődés fogadta a lisztharmatfertőzésekkel foglalkozó hallgatók körében. A szervezők idén is nagy lelkesedéssel kezdték meg a magas szakmai színvonalú program kidolgozását, és bíznak benne, hogy ismét jó hangulatú egy hetet tölthetnek itt a különböző országok diákjai.

Időpont: 2016. augusztus 1-6.

Helyszín: Eszterházy Károly Főiskola - Élelmiszertudományi és Borászati Tudásközpont

3300 Eger, Leányka u. 6.

Nyelv: Angol

A jelentkezés módja és részletes program az esemény weboldalán: pmildewschool.uni-eszterhazy.hu